Naše štěňata

V roce 2024 plánujeme 2 vrhy štěňátek. Pokud se vše podaří, štěňátka bychom mohli přivítat začátkem května.  

Hledáme milující rodinu pro našeho pejska -Floydeana Justymon (Fíka), stáří 4. měsíce. Pejsek je čipovaný, očkovaný a několikrát odčervený. Je to takový plyšový medvídek. Fík má velké předpoklady pro chov a výstavy, ale není podmínkou. Bližší informace na tel. 602 783 805

5. září 2023 jsme přivítali v naší chovatelské stanici 7 štěňátek z vrhu F. Tyto štěňátka jsou pro nás velmi vyjimečná. Narodili se naši Athence a překrásnému pejskovi až z Dánska, který pochází z jedné z nejlepších chovatelských stanic francouzských buldočků na světě - Daulokke´s . Jsme nesmírně šťastni, že nám paní chovatelka tohle krytí umožnila V tomto vrhu máme 2 žíhané chlapečky- Forbese a Floydeana a 5 holčiček -Fellinu, Freyu, Fantaghiru, Florence a Farelii. Maminka i štěňátka se těší dobrému zdraví.

Ingrus vrhu "F" (stačí kliknout)


VRH "E" 

Koncem července jsme v naší chovatelské stanici přivítali štěňátka barvy strakoš. Je to náš dlouho očekávaný a plánovaný vrh. Narodili se 4 chlapečci a 2 holčičky. Mamince i štěňátkům se daří dobře a krásně prospívají. Rodiči štěňátek jsou naše krásná Isabel Love Me Tomorrow a Privilege des Courtines de Chambray z francouzské Versailles. 

VRH "D"

Začátkem prosince se v naší CHS narodily 2 buldočí holčičky ze zahraničního krytí -Donatella a Dwina. Obě dvě jsou žíhané po mamince Michelle Frustyle. Tatínkem holčiček je velký fešák A´vigdors Eleutherius.


VRH "C"

10. června 2022 se v naší chovatelské stanici narodila štěňátka po našem Lucovi Francuski Papilot ( Evropský vítěz Budapest 2021) a red fawn francouzské fenečce Rachel du Berceau des Loups - Anges v barvě fawn a žíhaná. Máme 2 chlapečky ( 1 fawn, 1 žíhaný) a 4 holčičky ( 3x fawn a 1 žíhaná). Mamince i miminkům se daří dobře a rostou jako z vody.


Ingrusy ZDE.

VRH "B"

Máme štěňátka. V naší chovatelské stanici se 7. dubna 2022 narodilo 6 štěňátek. 4 žíhaní kluci a 2 holčičky v barvě strakoš. Štěňátkům i mamince se daří dobře. https://ingrus.net/frbull/en/testmating/156013/184276 

Otec: A´vigdors Eurymedon a matka: Arabela Etter Bohemia. 


VRH "A"

Vrh "A" se narodil 2.9. 2021 Matka: Michelle Frustyle, otec: Joachim A´vigdors. Narodili se 3 holčičky a 2 kluci, všichni žíhaní. Štěňátka jsou všichni již ve svých domovech v ČR nebo v zahraničí.