Dwina Justymon z vrhu D si podmanila rozhodčí z celé Evropy už jako malé štěňátko a několikrát se umístila na BISech. Ve svých 8. měsících se stala světovou vítězkou dorostu a nejlepší dorost plemene. Momentálně se pyšní tituly Junior Champion of Hungary a Junior Champion of the Czech Republic. Má za sebou i zdravotní a fyzické testy se skvělými výsledky. 

Vrh C se narodil 10.6. 2022 našemu Lucovi Francuski Papilot a francouzské fenečce Rachel du Berceau des Loups -Anges. Ve vrhu bylo 6 štěňátek. Všichni mají úžasné rodiny v ČR a zahraničí.
(Francie a Slovensko). Svoji výstavní kariéru začala Catrice Justymon v Maďarsku, kde vyhrála v 10. měsících první Junior CACIB. O měsíce později , přesně v den jejich prvních narozenin, vyhrála opět 1.místo a také titul Nejlepší junior na mezinarodní výstavě v polské Bytomi. Další šikovná holčička z tohoto vrhu je Catalina Justymon, která žije ve Francii. Na mezinárodní výstavě v Paříži získala titul Junior CACIB a ve třídě dorostu Nejlepší dorost.

Vrh B, nar. 7. 4. 2022, narozeni 4 kluci a 2 holčičky.

Brandon Justymon Brandonek žije se svou rodinou v rodinném domku nedaleko Olomouce. Má skvělou a milující rodinu. První výstavy si vyzkoušel ve věku 9. měsíců ve třídě mladých na DUO CACIBu v Brně 28.-29. 1. 2023. Podařilo se mu obě výstavy vyhrát, získat titul 2x Junior CACIB a také kvalifikaci na prestižní výstavu Crufts 2024 .

Další náš šikovný chlapeček z tohoto vrhu se jmenuje Boyd Justymon. Boyd má milující páničky a úžasnou buldočí kamarádku " Chanelku" v Ostravě. Také on má již první zkušenosti z výstav. Na speciální výstavě Club dog show Bulldog and Mops 'club 17.9. 2022 Tlmače (SK) získal ve třídě štěňat hodnocení VN 1 a BIS puppy 2 a se stejným výsledkem vyhrál i výstavy v Polsku a Srbsku.Poprvé ve třídě mladých se Boyd představil na Speciality Dog show for IX.Group 12.2.2023 Bytom(PL) a v silné konkurenci si odnesl nejvyšší příčku a titul "Nejlepší mladý pes". Holčička Bethany Justymon zůstala u nás a moc ráda se převádí na výstavních molech. V polské Bytomi na speciální výstavě 12.2. 2023 získala stupínek nejvyšší a také titul "Nejlepší junior". 


Vrh "A" se narodil 2.9. 2021 Matka: Michelle Frustyle, otec: Joachim A´vigdors. Narodili se 3 holčičky a 2 kluci, všichni žíhaní. Štěňátka jsou všichni již ve svých domovech v ČR nebo v zahraničí.