Naše feny

Arabela Etter Bohemia

Arabelka je naše první buldočí holčička. Má úžasnou povahu a nesmírný temperament. Neustále něco aportuje, miluje pískací hračky a plyšáky. Hračkám dává přednost před jídlem. Většinu dne tráví na zahradě hrou, hrabáním nebo přenášením různých věcí. Tak jako jiní naši buldočci chodí ráda do přírody na procházky. 

Ingrus: https://ingrus.net/frbull/en/details/184276
Brigitte Bardot Dívčí Plamen

Druhá naše buldočí holčička se jmenuje Brigitte Bardot a pochází z opavské chovatelské stanice paní Fuksíkové. Narodila se 9.března 2020 přirozeným porodem, což je u buldočků spíše vzácnost.

Zbarvením je to "fawn strakoš". Má velmi pěknou hlavu i výraz.

Brigitta je od počátku velmi temperamentní, plná energie a má velmi přátelskou povahu. Je velmi učenlivá a umí několik podařených kousků. Říkáme ji "Giga". Mezi našimi pejsky je také největší hlídač.

Ingrus: https://ingrus.net/frbull/en/details/184330
Michelle Frustyle

Michelle (Brenda) k nám přijela až z daleké Moskvy. Narodila se 21.3.2020 ruské mamince a brazilskému otci. Má velice zajímavý původ a je typická představitelka brazilské linie "Dicar" Povahově je klidnější, rozvážnější a je to náš neskutečný mazel. 

Ingrus: https://ingrus.net/frbull/en/details/184277

Rachel du Berceau des Loups-Anges

Rachel je francouzský buldoček v barvě red -fawn, tedy sytě rezavé barvy. Vždy se těší velké pozornosti. Původem je z Francie. Je velmi klidná a přátelská ke zvířatům i lidem. Stále něco prozkoumává a je trošku tvrdohlavá, vždy si jde svou cestou. Občas slupne nějakého slimáka, což je typické pro francouzské gurmány.

Ingrus: https://ingrus.net/frbull/en/details/184292
Isabel Love Me Tomorrow

Nejmladší "členka" naší chovatelské stanice se jmenuje Isabel. Je velmi temperamentní a vždy plná energie. Je téměř nemožné ji unavit. Někdy pochybuji o tom, zda je to francouzský buldoček nebo nějaký druh teriéra. Je velmi učenlivá a kupodivu dost poslušná. Agility je pro ni přímo stvořené.

Ingrus: https://ingrus.net/frbull/en/details/164723